היתרונות המיוחדים שלנו

מומחיות

גרין-אפ היא חלוצת תחום הגנים התלויים בשיטת מודלים מאלומיניום בישראל. פעילותה של גרין-אפ מבוססת על ידע רחב היקף בתחום האגרונומיה והקירות הירוקים בפרט ועל שנות ניסיון ומחקר. אנחנו מקיימים קשר רציף עם החברות המובילות בעולם, ומתמחים בפיתוח ויישום פרויקטים בכל סדר גודל בהתאמה מושלמת לתנאי האקלים הישראלי, תוך שימוש בצמחייה מקומית מגוונת.

בלעדיות

גרין-אפ זה גנים תלויים, וגנים תלויים זה גרין-אפ... זוהי החברה היחידה בישראל המייחדת את פעילותה לתחום קירות ירוקים, ולו בלבד. זו תמצית ייעודנו, ובכך אנחנו משקיעים את כל מרצנו.

יצירתיות שופעת

קירות פורחים או גנים אנכיים, הם נקודת המפגש שבין הטכנולוגיה לטבע. חשוב לנו ליישם את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם מכיוון שהן פותחות מרחב ביטוי גדול ונפלא לטבע ולצומח. אנחנו רואים בגן התלוי יצירת אמנות לכל דבר, אמנות חיה ומרגשת המדהימה את כל רואיה. שיטות הגידול שלנו מאפשרות גמישות עיצובית הקוראת דרור לדמיון ומזמינה משחק מרתק עם העלווה, הפריחה והטקסטורה, ליצירת שטיח ירוק חי וססגוני.

הטכנולוגיה המובילה בישראל, ובעולם

אנחנו עושים שימוש בתשתיות מודולאריות מאלומיניום, איכותיות ועמידות לשנים ארוכות ויפות.
התקנת התשתיות מבטיח בידוד מהקיר למניעת רטיבות ולהגנה משורשי הצמחים. השימוש בטכנולוגיה זו ובמצע אורגני ולא אינרטי, מאפשר תחזוקה פשוטה יותר בהשוואה לטכנולוגיות אחרות הקיימות בשוק ושנבחנו על ידנו ואף מפחית עלויות.

ייצור ופיתוח עצמי

כל התשתיות שלנו מפותחות  ומיוצרות על ידי גרין-אפ בייצור עצמי קפדני, מתוך רצון להעניק ללקוחותינו פתרונות מודולאריים מושלמים העונים לצרכים מדויקים.

פתרונות רב מערכתיים

בפרויקטים שלנו משולבות מערכות השקיה ממוחשבות, מערכות ניקוז ותאורה הנותנת מענה מיוחד לחוסר באור השמש בהתקנות פנימיות, תוך הדגשת הגן התלוי כאלמנט אמנותי.

 

מדוע יותר ויותר אדריכלים ומעצבים בוחרים בגנים תלויים ?


עולם חדש של אפשרויות: תפיסת עיצוב חדשנית הפותחת בפני אנשי המקצוע מגוון של אפשרויות תכנון ועיצוב יפות ומפתיעות.
חיסכון במים: המערכות מבוססות טכנולוגיה לשימוש יעיל במים. שיטת הגידול מונעת את ספיגת המים באדמה. שמירת מאגרי מים מבוקרים לצמחים ע"י מערכת ניקוז המאפשרת תנועת מים אנכית בין התאים.
יישום: גרין-אפ מיישמת בהצלחה פרויקטים מגוונים בכל סדר גודל, לקירות חיצוניים או לפנים המבנה.
שמירה על המבנה: בידוד מעטפת המבנה והגנה מפני שמש, גשם ותנודות תרמיות.
אקולוגיה: צינון הסביבה, צמצום זיהום האוויר, שיפור איכות הסביבה ובידוד אקוסטי.
איכות חיים: קירות ירוקים ופורחים מציעים סביבת חיים ירוקה, שלווה וטהורה יותר, עם תחושה של חזרה לטבע.
אמצעי פרסום ייחודי: קירות פורחים הם רעיון נפלא לשלט פרסום מרשים, לוגו או ציור קיר.אדריכל, מעצב, התייעץ איתנו עכשיו, נשמח לספר לך עוד!